O nás

Společnost byla založena spojením projektanktů pracujících v oboru technické zařízení budov (TZB) a energetické optimalizace budov, inženýru pozemeních staveb a architektů poskytnout nadstandartní služby investorům v oblasti projektování, poradenství, engineeringu a zejména korodinaci profesí během projekčních prací a výstavby objektů.

Naše společnost je otevřená všem zákazníků bez rozdílu velikosti projektu a úkolů. Prioritou naší společnosti je poskytovat kvalitní, profesionální služby a poskytnout Vám pomoc při řešení jakéhokoliv zadání a převést Vaše myšlenky do technické mluvy tak, aby byly srozumitelné, proveditelné a aby odpovídaly současným trendům, standardům a normám.

Heslem naší společnosti je spokojený zákazník, proto veškeré jednání se zákazníky vedeme v příjemné atmosféře s vědomím poskytnout Vám zázemí společnosti, na které se můžete obrátit v případě jakýchkoliv problémů. Snahou naší společnosti je vám najít nejvhodnější řešení tak, aby jste byli maximálně spokojeni s dosaženým technickým a cenovým řěšením.

Každý ohlas zákazníka je pro nás rozhodující a motivuje nás ke zlepšování profesní úrovně v naší další činnosti.

Těšíme se na Vás TA-ZB projekt team

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím